jakoś idzie / Sz.A.J.S.

27 Lut 20:00

jakoś idzie | premiera debiutanckiej kasety
Ida Zielińska – wokal, kompozycje; Klara Liszka – pianino; Adam Jeleniewski – gitara elektryczna; Filip Botor – kontrabas; Artur Kuś – perkusja; Rozalia Grabowska, Józefina Bałdyka, Julia Stoltmann – chórki

Sz.A.J.S.
Szymon Jarzmus – gitara basowa, sampler; Artur Kuś – perkusja; Janek Ostalski – gitara elektryczna, wokal; Stanisław Szmigiero – syntezatory

Miejsce

Miejsce

Bilety

30 zł – ulgowe
45 zł – zniżka na Kartę do Kultury
50 zł – bez zniżek
-20% z Kartą Muzyka


 

KUP BILET

jakoś idzie | premiera debiutanckiej kasety


jakoś idzie to zbiór piosenek o tęsknocie i rozczarowaniu towarzyszących dwóm latom życia w Trójmieście. To odpowiedź na pytanie. To opisy dyskomfortu i poszukiwania komfortu przedstawione z perspektywy smutnej dziewczyny. Post punk, noise, pop, polskie teksty, chłód, frustracja, pomrowy.

Muzycy projektu jakoś idzie występują również w zespołach Zygmunt Pauker Trio (uczestnicy Festiwal Jazz Jantar 2025), Product May Contain, Sz.A.J.S i Proszę Zamknąć. Podczas premierowego wykonania materiału z debiutanckiego wydawnictwa w Klubie Żak pierwszy i jedyny raz zespół wystąpi w pełnym, ośmioosobowym składzie.

Sz.A.J.S.


Łódzki kwartet nie istnieje jeszcze nawet rok, a już zdążył wystąpić w wielu miejscach w Polsce, wydać debiutancki album, zagrać na festiwalu Great September, a także zająć pierwsze miejsca na konkursach Rockowisko oraz Fest Muza.

Muzycy Sz.A.J.S.-u sami o sobie napisali: „Nie ma potrzeby silić się na poprawną identyfikację gatunku. No-wave, post-punk, noise rock? To prostu rock'n'roll z minimum dwoma dodatkami do wyboru”.