Gdański Festiwal Tańca

Gdański Festiwal Tańca to całoroczny projekt, który ma na celu kompleksową promocję i wspieranie szerokiego spektrum najciekawszych zjawisk tańca współczesnego w Polsce i za granicą, łączących tradycję i nowoczesność. Gdański Festiwal Tańca ma ukazać elitarny program najciekawszych projektów tanecznych ostatnich lat, zapewniając egalitarny dostęp do sztuki. Stawia na jak najwyższą atrakcyjność oferty i dostępność na każdą kieszeń. Festiwal wykorzystuje taniec współczesny jako narzędzie integracji, promocji Gdańska i kultury polskiej.

14. Gdański Festiwal Tańca

14. Gdański Festiwal Tańca będzie pełen premier, pokazów najciekawszych spektakli z Polski i zagranicy, a przede wszystkim artystycznych wrażeń i spotkań. Nowością będzie rezydencja współorganizowana ze słoweńską Zavod Mirabelka. Program główny Festiwalu oraz Solo Dance Contest odbędą się we wrześniu. W pozostałych miesiącach prezentowana będzie twórczość trójmiejskich artystów, a rezydencje zakończą się premierami oraz pokazami spektakli z Polski i zagranicy.

Główny program Festiwalu jest zaplanowany na 2 – 11.09.2022. Informacje o bieżących wydarzeniach znajdziecie w zakładce TEATR i na stronie festiwalu: gdanskifestiwaltanca.pl oraz facebook.com/GdanskiFestiwalTanca


Wkrótce więcej informacji.

Informacje

Zakupione bilety i karnety nie podlegają zwrotom.

Bilety ulgowe i zniżkowe są w sprzedaży wyłącznie w kasie Klubu Żak za okazaniem przed zakupem biletu ważnej legitymacji, Karty, Karnetu (1 bilet na 1 legitymację / 1 Kartę / 1 Karnet). Ulgowe bilety przysługują wyłącznie studentom studiów stacjonarnych i niestacjonarnych (licencjackich i magisterskich, do 26 roku życia), uczniom oraz emerytom i rencistom – za okazaniem aktualnej, właściwej legitymacji. 

Niewykorzystane limity wejść na dany karnet po upływie terminu ważności przepadają. Wszystkie ceny zawierają podatek VAT.

Zasady rezerwacji
Rezerwacje: kasa@klubzak.com.pl. Potwierdzone rezerwacje na koncerty, spektakle, filmy należy odebrać w ciągu 3 dni od dnia potwierdzenia rezerwacji (nieopłacone w terminie rezerwacje są anulowane). Nie przyjmujemy rezerwacji na ostatnie 20 miejsc na dany koncert/przedstawienie/ seans filmowy.
Zarezerwowane bilety są sprzedawane w cenie obowiązującej w dniu faktycznego wykupienia zarezerwowanych biletów.

Kasa biletowa

Kasa czynna od 15:00 do 21:00, w soboty i niedziele od 16:00 lub 30 minut przed pierwszym seansem.
Kontakt: tel. 58 344 05 73 w.117 (w godz. pracy kasy), kasa@klubzak.com.pl