PUSTKI

pożegnalna trasa

Barbara Wrońska - piano, wokal / Radek Łukasiewicz – gitary, wokal / Grzegorz Śluz – perkusja / Marcin Staniszewski - instrumenty klawiszowe, saksofon

Ostatnio PUSTKI wystąpiły w Żaku w 2013 roku. Promowaliśmy ten koncert tekstem: Transowa rytmika, analogowe klawisze i gitary. To wszystko osadzone w delikatnym klimacie, który niespodziewanie przechodzi w jazgot.

 

W 2015 roku zespół wydał swoją ostatnia płytę zawierającą 12 piosenek z poprzednich albumów i dwie nowe. Radek Łukasiewicz w wywiadzie dla Dwutygodnika: To nie jest typowa składanka best of – gdyby tak było, wybralibyśmy tylko znane single i dali inny tytuł. Tymczasem oprócz popularnych piosenek z naszych płyt dodaliśmy również utwór „Lugola”, wcześniej niedostępny na żadnym albumie, zmiksowaliśmy na nowo niepublikowane „Kalambury” z Muńkiem, a nawet zremasterowaliśmy najstarsze kawałki „Patyczak” i „Doskonałe popołudnie”, które nie były grane w radiu. A przede wszystkim nagraliśmy dwie nowe piosenki. (…)  Nigdy nie chcieliśmy być niewolnikami jednego stylu, tych samych pomysłów albo mód i trendów, co jest również naszym przekleństwem od strony komercyjnej. Poza tym niewielu ludzi wie, że nagraliśmy w sumie sześć albumów, gdyż tych pierwszych nie ma już w sprzedaży.

Dzisiaj muzycy mówią: „W chwili osiągnięcia pełnoletniości, czyli po 18 latach wytwarzania hałasu zespół Pustki decyduje się przycichnąć, a jego członkowie zajmą się teraz innymi projektami. Ale zanim to nastąpi będzie okazja żeby zobaczyć Pustki na scenie na kilku pożegnalnych koncertach”

Gdzie

Sala Suwnicowa Klubu Żak

Kiedy

02.03.2019 | g. 20:00

Bilety

Zniżkowe na Kartę Dużej Rodziny
20 zł I pula / 30 zł II pula

Zniżkowe dla studentów, uczniów, seniorów
25 zł I pula / 35 zł II pula

Zniżkowe na Kartę do Kultury
30 zł I pula / 40 zł II pula

Bez zniżek
35 zł I pula / 45 zł II pula

Zasady rezerwacji

Rezerwacje: kasa@klubzak.com.pl • Potwierdzone rezerwacje należy odebrać w ciągu 5 dni od dnia potwierdzenia rezerwacji • Nieopłacone rezerwacje są anulowane • Nie przyjmujemy rezerwacji na ostatnie 20 miejsc na dany koncert • Zakupione bilety nie podlegają zwrotom • Liczba biletów w danej puli limitowana. Ostatni dzień sprzedaży I puli: niedziela przed danym koncertem.Wszystkie ceny zawierają podatek VAT • Liczba miejsc siedzących na koncerty jest ograniczona, miejsca nie są numerowane, a w przypadku dużego zainteresowania danym koncertem wszystkie miejsca stojące (aktualne informacje na facebook.com/KlubZak) • Na koncertach obowiązuje zakaz rejestracji koncertów i fotografowania profesjonalnym sprzętem (nie dotyczy fotografów akredytowanych).

Ostatni dzień sprzedaży I puli: niedziela przed danym koncertem.
Kasa czynna od 15:00 do 21:00, w soboty i niedziele od 16:00, w soboty i niedziele z seansami dla dzieci kasa czynna 30 minut przed seansem.