Przemysław Chmiel Quartet / RGG

14.05.2021 / 24. Festiwal Jazz Jantar / wiosna

  • RGG Festiwal Jazz Jantar 2018 foto Paweł Wyszomirski
  • Przemyslaw Chmiel Quartet foto Andrzej Woźniakiewicz

Przemysław Chmiel Quartet / Witchcraft / Młoda Polska / Przemysław Chmiel – saksofon / Mateusz Gramburg – fortepian / Piotr Narajowski – kontrabas / Michał Szeligowski - perkusja
RGG / XX-lecie / All That Jazz / Łukasz Ojdana – fortepian / Maciej Garbowski – kontrabas / Krzysztof Gradziuk - perkusja
Transmisja koncertu live z Klubu Żak – online.klubzak.com.pl

 

 

Muzycy tworzący Przemysław Chmiel Quartet pojawią się w Żaku pierwszy raz.  
Zagrają materiał z albumu „Witchcraft”. O płycie Jędrzej Janicki w jazzpress.pl pisał, że „to bardzo mocny debiut. Zachwyca zdolność muzyków do „żonglowania” jazzowymi estetykami. Być może w toku rozwoju artystycznej ścieżki warto te rozproszone inspiracje zsyntetyzować w indywidualne wyraziste brzmienie, jednak nie marudźmy ponad miarę. „Witchcraft” to bardzo ciekawa płyta, zwłaszcza dla tych, którzy lubią być w nienachalny sposób zaskakiwani. (…)

RGG wszystkie swoje ważniejsze projekty zawsze prezentowało przed gdańską publicznością w Klubie Żak. Znamy się od wielu lat, cały czas się zaskakujemy, inspirujemy i wzajemnie napędzamy do działania. Jesteśmy niezależni i przepełnieni radością spontanicznego tworzenia, zapraszamy naszych słuchaczy do wspólnej przygody, której punktem wyjścia będzie... no właśnie, niczym nieskrępowana WOLNOŚĆ. Trio RGG gra już 20 lat i na urodzinowy koncert zapraszamy do Klubu Żak.

Transmisja koncertu live rozpocznie się na stronie online.klubzak.com.pl zgodnie z programem koncertów, koncerty danego potrwają około 3 godzin (2 koncerty + przerwa). Wydarzenie nie będzie rejestrowane i po zakończeniu transmisji nie będzie możliwości obejrzenia wydarzenia.

Co trzeba zrobić? Na stronie https://tickets.klubzak.com.pl/ kup właściwy bilet (pamiętaj – sprzedaż kończy się na godzinę przed transmisją). Na podany adres e-mail dostaniesz bilet oraz informację do transmisji live (link i kod dostępu znajdują się na bilecie). Jeżeli mail z biletem (plik pdf) nie dotrze sprawdź folder spam, oferty, społeczność itd.) w razie trudności skontaktuj się w kasą kasa@klubzak.com.pl. W dniu transmisji będzie czynny telefon do kasy: 58 344 05 73 w.117 w g.18.00 – 22.30.

Kod jest ważny od godziny rozpoczęcia transmisji do jej zakończenia. Data i godzina wydarzenia podana jest na bilecie.  Kodu można użyć wielokrotnie na jednym urządzeniu lub na różnych w ramach jednego adresu IP.

 

 

Gdzie

Sala Suwnicowa Klubu Żak - Transmisja koncertu live – online.klubzak.com.pl

Kiedy

14.05.2021 | g. 19:00

Bilety

przedsprzedaż do g.20.00 na dzień przed koncertem
15 zł

sprzedaż kończy się godzinę przed pierwszym koncertem danego dnia 
20 zł

Dziś

..

Rafał Podgórski

Obrazy osobiste

Wystawa

Wstęp wolny

Więcej
..

Przemysław Chmiel Quartet / RGG

Festiwal Jazz Jantar