Pokusa / Dominik Bukowski, Dominik Kisiel Duo

15.05.2021 / 24. Festiwal Jazz Jantar / wiosna

  • Pokusa Festiwal Jazz Jantar 2018 foto Paweł Wyszomirski
  • Dominik Kisiel Dominik Bukowski foto Adam Ereszkiewicz

Pokusa / D W A / Młoda Polska / premiera /Teo Olter – perkusja / Natan Kryszk – saksofon / Tymek Bryndal - bass
Dominik Bukowski, Dominik Kisiel Duo / Delta Scuti / Polska Scena Jazzowa / premiera / Dominik Bukowski – wibrafon / Dominik Kisiel - fortepian 


Transmisja koncertu live z Klubu Żak – online.klubzak.com.pl

 

 

To będzie piąty koncert Pokusy na Festiwalu. Warszawskie trio premierowo zagra muzykę z trzeciej płyty o tytule „D.W.A.”, obiecując, że zachowa swój rozpoznawalny, surowy styl. Mimo silnej pokusy sięgnięcia po cały arsenał dodatkowego instrumentarium, gadżetów i dodatków (od samplerów po dywany efektów) trio pozostało przy swojej naturalnej prostej konstrukcji i opiera się na trzech filarach: perkusja, bas, saksofon. 

Trójmiejską scenę będzie reprezentował duet wibrafonisty Dominika Bukowskiego i pianisty Dominika Kisiela, którzy zapowiadają koncerty jako otwartą sesję improwizowaną. Jak sami mówią, inspirują się nawzajem i szukają nowych wspólnych przestrzeni muzycznych.

 

Transmisja koncertu live rozpocznie się na stronie online.klubzak.com.pl zgodnie z programem koncertów, koncerty danego potrwają około 3 godzin (2 koncerty + przerwa). Wydarzenie nie będzie rejestrowane i po zakończeniu transmisji nie będzie możliwości obejrzenia wydarzenia.

Co trzeba zrobić? Na stronie https://tickets.klubzak.com.pl/ kup właściwy bilet (pamiętaj – sprzedaż kończy się na godzinę przed transmisją). Na podany adres e-mail dostaniesz bilet oraz informację do transmisji live (link i kod dostępu znajdują się na bilecie). Jeżeli mail z biletem (plik pdf) nie dotrze sprawdź folder spam, oferty, społeczność itd.) w razie trudności skontaktuj się w kasą kasa@klubzak.com.pl. W dniu transmisji będzie czynny telefon do kasy: 58 344 05 73 w.117 w g.18.00 – 22.30.

Kod jest ważny od godziny rozpoczęcia transmisji do jej zakończenia. Data i godzina wydarzenia podana jest na bilecie.  Kodu można użyć wielokrotnie na jednym urządzeniu lub na różnych w ramach jednego adresu IP.

 

 

Gdzie

Sala Suwnicowa Klubu Żak - Transmisja koncertu live – online.klubzak.com.pl

Kiedy

15.05.2021 | g. 20:00

Bilety

przedsprzedaż do g.20.00 na dzień przed koncertem
15 zł

sprzedaż kończy się godzinę przed pierwszym koncertem danego dnia 
20 zł

Dziś

..

Rafał Podgórski

Obrazy osobiste

Wystawa

Wstęp wolny

Więcej
..

Pokusa / Dominik Bukowski, Dominik Kisiel Duo

Festiwal Jazz Jantar