PABLOPAVO I LUDZIKI Z NAPRAWDĘ DUŻYM ZESPOŁEM

6.12.2019

Paweł “Pablopavo” Sołtys – głos / Rafał “Daddy Raffi” Kazanowski – gitara / Jakub “Jahcob Jr” Kinsner - perkusja, mpc / Emil “Emili Jones” Wojtczak – bas / Radosław Polakowski - skrzypce, akordeon / Andrzej „Dj Zero” Giegiel - dj, scratch / Jakub „Earl Jacob” Sadowski – głos oraz Miki Wielecki, Patryk Kraśniewski, Lena Romul oraz Paweł Szamburski.

Nikt nie zgotuje Wam takich Mikołajek jak PABLOPAVO I LUDZIKI Z NAPRAWDĘ DUŻYM ZESPOŁEM 6 grudnia w Klubie Żak. 

Cytujemy: „Tym razem wystąpimy z Naprawdę Dużym Zespołem. Będą instrumenty drewniane i blaszane, będą dodatkowe głosy, pohukiwania, harmonie niższych sfer. Jak wszystko pójdzie sprawnie, to będzie całkiem premierowy materiał. Żadne tam Pablopavo symfonicznie. Świeże dania."
W Bardzo Dużym Zespole oprócz Ludzików wystąpią: Miki Wielecki, Patryk Kraśniewski, Lena Romul oraz Paweł Szamburski.

Warto przytoczyć fragmenty relacji Czesława Romanowskiego po styczniowym koncercie PABLOPAVO I LUDZIKI w Żaku (tak, przyznajemy się bez bicia – Pablopavo pod każdą postacią występuje w Żaku, kiedy tylko się da!): „Rok temu z niewielkim okładem, podczas poprzedniej wizyty Pablopavo i Ludzików w Klubie Żak (zespół promował wówczas swoją czwartą płytę „Ladinola”), napisałem, że Paweł Sołtys to jeden z najinteligentniejszych muzyków na naszej scenie, mając na myśli nie tylko teksty śpiewanych przez niego utworów, ale także to, co mówi między nimi, a co nie jest tylko mniej lub bardziej wymuszonym wypełniaczem międzyutworowej przestrzeni, a po prostu fajnymi zajawkami i ciekawymi, zazwyczaj zabawnymi opowiadankami. Nawet jego słowa uznania, których nie szczędził trójmiejskiej publiczności, nie wyglądały na zwyczajowe podlizywanie się słuchaczom. A sposób w jaki Czesława Miłosza (którego wierszem pod tytułem „Piosenka” Pablopavo posłużył się na swojej najnowszej płycie) przedstawił jako imprezowicza w klubach San Francisco, był wręcz mistrzowski.

Po wczorajszym, w całości wyprzedanym, występie w Żaku, dodam do tego, że Sołtys i jego zespół to solidna firma. Firma nie wciskająca słuchaczom kitu, nie szukająca taniego poklasku, nie idąca na skróty. Firma rzetelna, ciężko pracująca, posiadająca swój znak jakości, trzymająca przez dekadę swego istnienia należycie wysoki poziom.” (całość w NOTATCE na facebook.com/KlubZak)

Gdzie

Sala Suwnicowa Klubu Żak

Kiedy

06.12.2019 | g. 20:00

Bilety

Zniżkowe na Kartę Dużej Rodziny
25 zł I pula / 35 zł II pula

Zniżkowe dla studentów, uczniów, seniorów
35 zł I pula / 45 zł II pula

Zniżkowe na Kartę do Kultury
45 zł I pula / 55 zł II pula

Normalne
45 zł I pula / 65 zł II pula

Zasady rezerwacji

Rezerwacje: kasa@klubzak.com.pl • Potwierdzone rezerwacje należy odebrać w ciągu 5 dni od dnia potwierdzenia rezerwacji • Nieopłacone rezerwacje są anulowane • Nie przyjmujemy rezerwacji na ostatnie 20 miejsc na dany koncert • Zakupione bilety nie podlegają zwrotom • Liczba biletów w danej puli limitowana. Wszystkie ceny zawierają podatek VAT • Liczba miejsc siedzących na koncerty jest ograniczona, miejsca nie są numerowane, a w przypadku dużego zainteresowania danym koncertem wszystkie miejsca stojące (aktualne informacje na facebook.com/KlubZak) • Na koncertach obowiązuje zakaz rejestracji koncertów i fotografowania profesjonalnym sprzętem (nie dotyczy fotografów akredytowany).

Ostatni dzień sprzedaży I puli: niedziela przed danym koncertem
Kasa czynna od 15:00 do 21:00, w soboty i niedziele od 16:00, w soboty i niedziele z seansami dla dzieci kasa czynna 30 minut przed seansem.