OLO WALICKI & JACEK PROŚCIŃSKI / ATOMIC

27.10.2019 / Festiwal Jazz Jantar

OLO WALICKI & JACEK PROŚCIŃSKI / LLovage / Avant Days / premiera

Olo Walicki – double bass, electronics / Jacek Prościński – drums, electronics

ATOMIC /Pet Variations / Avant Days

Fredrik Ljungkvist – reeds / Magnus Broo  - trumpet / Håvard Wiik – piano / Håkon Mjåset Johansen – drums / Ingebrigt Håker Flaten - bass

Kolejni wykonawcy, których nie trzeba przedstawiać publiczności Festiwalu Jazz Jantar to znani z alternatywnych projektów muzycy: kontrabasista Olo Walicki i perkusista Jacek Prościński. Muzycy pokusili się o niekonwencjonalną formułę duetu dwóch akustycznych instrumentów kojarzonych z jazzem. Wzbogacili ją o elektronikę i samplery. Otrzymali w zamian zaczyn do nowoczesnej produkcji live, jednocześnie zachowując możliwość wykonywania klasycznych partii kontrabasu i akustycznej perkusji. Jak mówi Olo: przygotowując starannie proporcje - tak jak w przypadku mieszanki ziół - otrzymaliśmy ożywczą i uzdrawiającą esencję o nazwie LLovage.

Gdzie

Sala Suwnicowa Klubu Żak

Kiedy

27.10.2019 | g. 19:00

Bilety

Zniżkowe na Kartę Dużej Rodziny
25 zł I pula / 35 zł II pula

Zniżkowe dla studentów, uczniów, seniorów
30 zł I pula / 40 zł II pula

Zniżkowe na Kartę do Kultury
40 zł I pula / 50 zł II pula

Normalne
50 zł I pula / 60 zł II pula

Zasady rezerwacji

Rezerwacje: kasa@klubzak.com.pl • Potwierdzone rezerwacje należy odebrać w ciągu 5 dni od dnia potwierdzenia rezerwacji • Nieopłacone rezerwacje są anulowane • Nie przyjmujemy rezerwacji na ostatnie 20 miejsc na dany koncert • Zakupione bilety nie podlegają zwrotom • Liczba biletów w danej puli limitowana. Wszystkie ceny zawierają podatek VAT • Liczba miejsc siedzących na koncerty jest ograniczona, miejsca nie są numerowane, a w przypadku dużego zainteresowania danym koncertem wszystkie miejsca stojące (aktualne informacje na facebook.com/KlubZak) • Na koncertach obowiązuje zakaz rejestracji koncertów i fotografowania profesjonalnym sprzętem (nie dotyczy fotografów akredytowany).

Bilety obejmują wszystkie koncerty danego dnia. Ostatni dzień sprzedaży I puli: 30.09.2019
Kasa czynna od 15:00 do 21:00, w soboty i niedziele od 16:00, w soboty i niedziele z seansami dla dzieci kasa czynna 30 minut przed seansem.