MORZE OTWARTE - CZYTANIE ODWOŁANE !

PC Drama / 30.03.2020

autor: Jakub Roszkowski | reżyseria: Adam Nalepa | wykonanie: Monika Chomicka, Piotr Biedroń, Rafał Kowal

PC Drama (30.03) zostaje odwołana.

Uwaga: do 14 kwietnia zwrotu biletów można dokonać w następujący sposób:

  • Bilety zakupione w sklepie internetowym – prosimy o przesłanie pocztą elektroniczną na adres kasa@klubzak.com.pl PDF-u biletów lub potwierdzenie zamówienia otrzymanego ze sklepu internetowego oraz nr konta bankowego i dane właściciela konta: imię i nazwisko, adres.
  • Bilety zakupione w kasie Klubu Żak – prosimy o przesłanie pocztą elektroniczną na adres kasa@klubzak.com.pl: nr biletu, nazwy wydarzenia, daty wydarzenia oraz nr konta bankowego i dane właściciela konta: imię i nazwisko, adres.

Do 14 kwietnia 2020 kontakt z kasą Klubu Żak tylko drogą elektroniczną: kasa@klubzak.com.pl

Mężczyzna i Kobieta, bezdzietna para z wieloletnim stażem, mieszka w domku nad zimnym morzem. Niespodziewanie w ich samotniczym życiu pojawia się Chłopak, który radykalnie zmienia relacje między bohaterami. Jaka okaże się jego rola? Czy zostanie dzieckiem, którego nigdy nie mieli? A może młodym kochankiem Kobiety?

„Morze otwarte” to poetycki, oniryczny tekst Jakuba Roszkowskiego, pochodzącego z Gdańska dramatopisarza i reżysera, wieloletniego dramaturga Teatru Wybrzeże, a od 2016 roku kierownika literackiego Teatru im. Słowackiego w Krakowie. Jest to wielowymiarowa opowieść o miłości, którą zabija rutyna; o niezrealizowanych marzeniach i ukrytych pragnieniach. „Morze otwarte” znalazło się w finale Gdyńskiej Nagrody Dramaturgicznej w 2009 roku.

Gdzie

Sala Suwnicowa Klubu Żak

Kiedy

30.03.2020 | g. 19:00