JAN SERCE - Koncert przeniesiony na październik !

10.10.2020

Koncert Jana Serce został przełożony na 10 października. Tego samego dnia wystąpi jeszcze jeden zespół — nazwę ogłosimy w przyszłości. Nowe ceny biletów zostaną podane, gdy zostanie ogłoszony drugi zespół, który zagra 10 października.
Bilety sprzedane na pierwotny termin 4.04 zachowują ważność 10.10
Bilety zakupione na 4.04 można oczywiście zwrócić  w terminie do 10.10.2020 do g.18.00.

Uwaga: od 17 marca zwrotu biletów można dokonać w następujący sposób:
Bilety zakupione w sklepie internetowym – prosimy o przesłanie pocztą elektroniczną na adres ⦁ kasa@klubzak.com.pl PDF-u biletów lub potwierdzenie zamówienia otrzymanego ze sklepu internetowego oraz nr konta bankowego i dane właściciela konta: imię i nazwisko, adres.
Bilety zakupione w kasie Klubu Żak – prosimy o przesłanie pocztą elektroniczną na adres ⦁ kasa@klubzak.com.pl: nr biletu, nazwy wydarzenia, daty wydarzenia oraz nr konta bankowego i dane właściciela konta: imię i nazwisko, adres.
 

„Jan Serce to nie nowicjusz na muzycznej scenie, a już zwłaszcza krakowskiej. Muzycy związani z rockową nadzieją Straight Jack Cat oraz radosną Sekcją Muzyczną Kołłątajowskiej Kuźni Prawdziwych Mężczyzn, czyli Michał Zachariasz i Aleksander Czerkawski postanowili połączyć to, co najlepsze z dotychczasowych doświadczeń. Postała piosenkowa opowieść o sympatycznym, uczuciowym, choć nie zawsze przebojowym i zaradnym osobniku, borykającym się z poezją i prozą miłości.
Nazwa zespołu nawiązuje oczywiście do świetnego serialu, emitowanego na ekranach polskich telewizorów w latach 80-tych, z Kazimierzem Kaczorem w roli głównej. Choć twórcy muzycznego Jana pamiętają perypetie romantycznego, starego kawalera (tak się kiedyś przecież określało singla płci męskiej) przez dźwięki grzechotek, to okazuje się, że facet, zagubiony w świecie uczuć, w poszukiwaniu swojej drugiej połówki to temat nieustannie aktualny.

Jeśli chodzi o stronę brzmieniową krakowskiemu Janowi Serce przebojowości nie brakuje. Przebojowości, ubranej zarówno w gitarowe, jak i taneczne brzmienia. „Nie będę tańczył” to debiut miły dla ucha i niosący otuchę skołatanym sercom. Nie tylko należącym do Janów.”

Radiokrakow.pl

Gdzie

Sala Suwnicowa Klubu Żak

Zasady rezerwacji

Rezerwacje: kasa@klubzak.com.pl • Potwierdzone rezerwacje należy odebrać w ciągu 5 dni od dnia potwierdzenia rezerwacji • Nieopłacone rezerwacje są anulowane • Nie przyjmujemy rezerwacji na ostatnie 20 miejsc na dany koncert • Zakupione bilety nie podlegają zwrotom • Liczba biletów w danej puli limitowana. Wszystkie ceny zawierają podatek VAT • Liczba miejsc siedzących na koncerty jest ograniczona, miejsca nie są numerowane, a w przypadku dużego zainteresowania danym koncertem wszystkie miejsca stojące (aktualne informacje na facebook.com/KlubZak) • Na koncertach obowiązuje zakaz rejestracji koncertów i fotografowania profesjonalnym sprzętem (nie dotyczy fotografów akredytowany).