GRID / LINDA MAY HAN OH QUINTET FEAT. NEOQUARTET

8.11.2019 / Festiwal Jazz Jantar

GRID Decomposing Force / Young America / polska premiera

Matt Nelson - saxophone / Tim Dahl - bass / Nick Podgurski - drums

LINDA MAY HAN OH QUINTET FEAT. NEOQUARTET / Aventurine / All That Jazz / premiera

Linda May Han Oh – double bass / Fabian Almazan – piano / Will Vinson - alto saxophone / Matthew Stevens – guitar / Eric Doob - drums / NeoQuartet: Karolina Piątkowska-Nowicka – violin, Paweł Kapica – violin, Michał Markiewicz – viola, Krzysztof Pawłowski – cello

Lindę May Han Oh gościliśmy już na Festiwalu Jazz Jantar w 2013 roku, gdy pojawiła się w składzie kwartetu Dave’a Douglasa. Na swoim koncie ma także współpracę z Vijayem Iyerem, Stevem Colemanem i Joe Lovano.

8 listopada w Żaku zaprezentuje materiał ze swojej najnowszej płyty „Aventurine”, ale z innym składem, niż ten, z którym album nagrywała. W Żaku wystąpi m.in. pianista Fabian Almanzan, znany gdańskiej publiczności z koncertów Terence’a Blancharda oraz kwartet smyczkowy… NeoQuartet! Na płycie znalazły się m.in. jazzowe standardy „Au Privave” Charlie’ego Parkera i „Time Remembered” Billa Evansa. Jak sama mówi: „Wciąż uczę się standardów i ostatnio do nich wracam. Uczenie się melodii, także z użyciem tekstu jest dla bardzo ważne. Interpretuję te melodie, odkrywam ich piękno.” Z kolei dwa utwory, „Song Yue Rao” i „Deepsea Dancers”, to powrót do chińskich korzeni Oh.

Gdzie

Sala Suwnicowa Klubu Żak

Kiedy

08.11.2019 | g. 20:00

Bilety

Zniżkowe na Kartę Dużej Rodziny
25 zł I pula / 35 zł II pula

Zniżkowe dla studentów, uczniów, seniorów
40 zł I pula / 50 zł II pula

Zniżkowe na Kartę do Kultury
60 zł I pula / 80 zł II pula

Normalne
70 zł I pula / 90 zł II pula

Zasady rezerwacji

Rezerwacje: kasa@klubzak.com.pl • Potwierdzone rezerwacje należy odebrać w ciągu 5 dni od dnia potwierdzenia rezerwacji • Nieopłacone rezerwacje są anulowane • Nie przyjmujemy rezerwacji na ostatnie 20 miejsc na dany koncert • Zakupione bilety nie podlegają zwrotom • Liczba biletów w danej puli limitowana. Wszystkie ceny zawierają podatek VAT • Liczba miejsc siedzących na koncerty jest ograniczona, miejsca nie są numerowane, a w przypadku dużego zainteresowania danym koncertem wszystkie miejsca stojące (aktualne informacje na facebook.com/KlubZak) • Na koncertach obowiązuje zakaz rejestracji koncertów i fotografowania profesjonalnym sprzętem (nie dotyczy fotografów akredytowany).

Bilety obejmują wszystkie koncerty danego dnia. Ostatni dzień sprzedaży I puli: 30.09.2019
Kasa czynna od 15:00 do 21:00, w soboty i niedziele od 16:00, w soboty i niedziele z seansami dla dzieci kasa czynna 30 minut przed seansem.