GLORIA

13. Gdański Festiwal Tańca

GLORIA / wyk. Olga Bury, Zuzanna Predygier, Jan Sarata, Marek Szajnar, Mateusz Wierzbicki / współpraca artystyczna Matteo Bittante / min. / premiera

 

Olga Bury grała w spektaklach Pawła Passiniego, Ferenca Fehera i innych. Studentka IV roku Wydziału Teatru Tańca w Bytomiu Współpracuje z Teatrem O.de.la jako tancerka, a także reżyser trailerów i autorka wizualizacji, między innymi do spektaklu „Kraksa”. Jej projekty “We read you” i “ Lunar”  były prezentowane na festiwalu Warsaw Dance Days, w konkursie 321...taniec oraz w Teatrze Rozbark. W 2020 roku została Finalistką konkursu Papaya Young Directors. Ukończyła także studia dziennikarskie.

Zuzanna Predygier – studentka IV roku WTT w Bytomiu kursantka Laboratorium Meisnera w Warszawie. Uczestniczyła w międzynarodowym festiwalu tańca współczesnego Warsaw Dance Days występując w projekcie „Lazarki” w reżyserii Jana Saraty. Brała udział w projekcie „Głębia światła” realizowanym w Teatrze Rozbark oraz w spektaklach dyplomowych autorstwa Franciszka Szumińskiego i Ferenca Fehera.

Jan Sarata – aktor, tancerz performer, reżyser światła. Występuje w spektaklach "Mewa" w reż. F. Szumińskiego i "Flying Fish" w chor. Ferenca Fehera. Był członkiem Teatru OdRuchu. Jego solo "Blue" było prezentowane w Teatrze Rozbark w Bytomiu a duet „Lazarki” na Warsaw Dance Days. Brał też udział w międzynarodowym stażu artystycznym przy spektaklu „Statue of Liberty” w Bredzie. Student IV roku Wydziału Teatru Tańca w Bytomiu

Marek Szajnar brał udział w półrocznej wymianie studenckiej w Beijing Dance Academy, w spektaklu "Bezwiośnie" w koncepcji Natalii Krynickiej. Student IV roku Wydziału Teatru Tańca w Bytomiu, gdzie gra w spektaklach dyplomowych "Zimowy Pogrzeb" reż P. Bułka, P. Kania i "Flying Fish" w choreografii Ferenca Fehera.

Mateusz Wierzbicki gra w spektaklach "Mewa" i "Flying Fish". Student IV roku WTT w Bytomiu. Uczęszczał do Szkoły Aktorskiej Haliny i Jana Machulskich w Warszawie. Zdobył pierwsze miejsce na I Festiwalu Etiud Teatralnych „Wykon 2019" za etiudę "Ludzie Ptaki" w reżyserii Andrzeja Michalskiego. Grał główną rolę w spektaklu „ZEN_IT" w reżyserii Pauliny Prokopiuk, który zdobył 5 nagród, w tym nagrodę Grand Prix Katowickiej Rundy Teatralnej 2019 oraz główną rolę w filmie krótkometrażowym studentów Warszawskiej Szkoły Filmowej pt. „Klify Namiętności".

Zasady sanitarne: Prosimy o dezynfekcję rąk po wejściu do Klubu. Noszenie maseczek na terenie klubu jest obowiązkowe. Prosimy o zachowanie dystansu. Prosimy o zajmowanie oznaczonych miejsc.
Środki bezpieczeństwa: w strefach dla publiczności są dostępne środki do mycia i dezynfekcji rąk w toaletach, przy wejściach do kina i do Klubu oraz pojemniki na zużyte środki ochrony osobistej przy wszystkich wyjściach z Klubu.

 

W Klubie Żak obowiązuje zakaz rejestracji imprez i zakaz robienia zdjęć profesjonalnym sprzętem w trakcie koncertów, przedstawień, seansów filmowych i zajęć warsztatowych. Klub Żak zastrzega sobie prawo do zmiany programu.

 

Gdzie

Sala Suwnicowa Klubu Żak

Kiedy

28.08.2021 | g. 19:00

Bilety

Bez zniżek
35,-

Karta do Kultury*
25,-

Studenci, uczniowie, seniorzy*
15,-

Karta Tancerza*
10,-

Zasady rezerwacji

Liczba miejsc biletowanych ograniczona do 70, udział w wydarzeniu przy zachowaniu dystansu i w masce.

Sprzedaż biletów i rezerwacje prowadzi kasa Klubu Żak:

- w dni robocze w godzinach od 15.00 do 21.00

- także w soboty i niedziele od g.16.00 

Kontakt: kasa@klubzak.com.pl; Tel. 58 344 05 73 lub 58 345 15 90 – w.117

Bilety bez zniżek można kupić w naszym sklepie internetowym:

https://tickets.klubzak.com.pl/  do wyczerpania puli lub do g.17.00 w dniu wydarzenia.
Liczba biletów w danej puli limitowana. Zakupione bilety nie podlegają zwrotom. Wszystkie ceny zawierają podatek VAT.

Dziś

..

Żużel

r. Dorota Kędzierzawska • Polska • 2020 • 109'

..

Michał Bąk Quartetto / Logan Richardson - "Afrofuturism"

24. Festiwal Jazz Jantar / lato

..

DNA • ADN

r. Maïwenn • Francja • 2020 • 90'

  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo