Kurator / kuratorka ds. kina – edukacja filmowa

Klub Żak, w Gdańsku, ul. Grunwaldzka 195/197 zatrudni kuratora / kuratorkę ds. kina – edukacja filmowa

Szukamy osoby, która interesuje się filmem, jest dobrze zorganizowana i a także sprawnie porusza się w mediach społecznościowych i na platformach internetowych.

Poszukujemy osoby, która:

  • ukończyła studia (minimum licencjat)
  • posiada ogólną wiedzę na temat filmu
  • jest otwarta, komunikatywna i asertywna
  • jest dobrze zorganizowana
  • potrafi pracować w zespole
  • ma doświadczenie w organizacji działań kulturalnych, filmowych, edukacyjnych lub we współpracy ze szkołami, nauczycielami, kinami
  • biegle obsługuje programy z pakietu MS Office

Mile widziana:

  • wiedza na temat historii filmu
  • doświadczenie pracy w kinie lub w instytucjach kultury

Zadania kuratora / kuratorki:

  • koordynacja i realizacja programu Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej w Klubie Żak, w tym planowanie zajęć (wykładów, projekcji, dyskusji), realizacja tych zajęć w okresie od października do kwietnia, organizacja sprzedaży karnetów, rozliczenia zadania, sporządzanie sprawozdań
  • prowadzenie naboru do programu NHEF na dany rok szkolny we współpracy ze Stowarzyszeniem Nowe Horyzonty, nauczycielami i szkołami
  • przygotowywanie tekstów na strony internetowe Klubu i do wydawnictw, prowadzenie działań promocyjnych w mediach społecznościowych
  • sporządzanie umów z wykładowcami

Oferujemy:

  • umowę o pracę na etacie (harmonogram zatrudnienia: wrzesień – umowa zlecenie (szkolenie prowadzone przez pracowników Klubu); umowa o pracę na okres próbny na 3-miesiące, druga umowa na czas określony 33 miesiące, trzecia umowa na czas nieokreślony) lub umowę zlecenie
  • wynagrodzenie 4000 zł brutto (oraz inne składowe wynagrodzenia zgodnie z KP, ZFŚS)
  • bilety na wydarzenia kulturalne
  • możliwość uczestnictwa w wydarzeniach kulturalnych dedykowanych edukacji filmowej i festiwalach filmowych
  • zadaniowy czas pracy
  • przestronne biuro
  • miejsce pracy w pobliżu publicznych środków transportu (SKM, tramwaje, autobusy, ścieżka rowerowa)

Termin zatrudnienia: od 1 września 2022 roku.

W CV prosimy o szczegółowe podanie informacji potwierdzających nasze oczekiwania.

Kandydatów i kandydatki na stanowisko kuratora / kuratorki ds. filmu prosimy o przesyłanie CV i krótkiego listu na adres: biuro@klubzak.com.pl w terminie do dnia 22 lipca 2022 roku (w temacie wiadomości prosimy wpisać nazwę stanowiska pracy, jakiego dotyczy rekrutacja).

Do 22 lipca 2022 roku Klub Żak nie odpowiada na jakiekolwiek pytania dotyczące niniejszego ogłoszenia o rekrutacji. Do II etapu naboru zaprosimy tylko osoby wybrane w pierwszym etapie rekrutacji.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami i kandydatkami. Rekrutacja będzie miała trzy etapy: CV i list, zadanie rekrutacyjne oraz rozmowa. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

W celu wypełnienia wymogów wynikających z przepisów dotyczących ochrony danych osobowych, w dokumentach rekrutacyjnych (CV) prosimy zamieścić klauzulę zawierającą zgodę na przetwarzanie danych osobowych:

Wymagana treść klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Klub Żak – samorządową instytucję kultury z siedzibą w Gdańsku, zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych.

Podanie przez Pana/Panią danych osobowych zawartych w Pana/Pani aplikacji jest dobrowolne, jednak jeżeli nie wyrazi Pan/Pani zgody na przetwarzanie danych osobowych, nie będziemy mogli przeprowadzić rekrutacji z Pana/Pani udziałem.

W oparciu o art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (dalej: RODO) informujemy, że

  1. Administratorem Pani/Pana danych jest Klub Żak – samorządowa instytucja kultury z siedzibą w Gdańsku, ul. Grunwaldzka 195/197, 80-266 Gdańsk, wpisana do Rejestru Instytucji Kultury prowadzonego przez Gminę Miasta Gdańska pod numerem 5/98 adres mailowy: biuro@klubzak.com.pl
  2. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) RODO, na podstawie art. 6 ust. 1 pkt c) RODO – w celu wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na Administratorze oraz w celu realizacji uzasadnionego interesu administratora na podstawie art. 6 ust. 1 pkt f) RODO.
  3. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez czas niezbędny do przeprowadzenia rekrutacji i przedawnienia roszczeń.
  4. Pani/Pana dane osobowe mogą zostać przekazane uprawnionym instytucjom określonym przez przepisy prawa oraz podmiotom przetwarzającym, które świadczą usługi na rzecz Administratora danych i którym te dane są powierzane. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego (poza teren Europejskiego Obszaru Gospodarczego).
  5. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, ograniczenia ich przetwarzania, z zastrzeżeniem przepisów RODO, w tym art. 18 RODO, przenoszenia danych oraz prawo do usunięcia danych osobowych z zastrzeżeniem art. 17 RODO. W wypadku, jeżeli uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy RODO, przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
  6. Przysługuje Pani/Panu również prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
  7. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia przez Pana/Panią udziału w procesie rekrutacji.
  8. Pani/Pana dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.
  9. Wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych należy złożyć drogą poczty elektronicznej na adres mailowy: biuro@klubzak.com.pl lub drogą poczty tradycyjnej, w formie pisemnej na adres siedziby Klubu Żak.