PABLOPAVO I LUDZIKI Z NAPRAWDĘ DUŻYM ZESPOŁEM

Paweł “Pablopavo” Sołtys – głos / Rafał “Daddy Raffi” Kazanowski – gitara / Jakub “Jahcob Jr” Kinsner - perkusja, mpc / Emil “Emili Jones” Wojtczak – bas / Radosław Polakowski - skrzypce, akordeon / Andrzej „Dj Zero” Giegiel - dj, scratch / Jakub „Earl Jacob” Sadowski – głos oraz Miki Wielecki, Patryk Kraśniewski, Lena Romul oraz Paweł Szamburski.

Nikt nie zgotuje Wam takich Mikołajek jak PABLOPAVO I LUDZIKI Z NAPRAWDĘ DUŻYM ZESPOŁEM 6 grudnia w Klubie Żak. 

Cytujemy: „Tym razem wystąpimy z Naprawdę Dużym Zespołem. Będą instrumenty drewniane i blaszane, będą dodatkowe głosy, pohukiwania, harmonie niższych sfer. Jak wszystko pójdzie sprawnie, to będzie całkiem premierowy materiał. Żadne tam Pablopavo symfonicznie. Świeże dania."
W Bardzo Dużym Zespole oprócz Ludzików wystąpią: Miki Wielecki, Patryk Kraśniewski, Lena Romul oraz Paweł Szamburski.

Warto przytoczyć fragmenty relacji Czesława Romanowskiego po styczniowym koncercie PABLOPAVO I LUDZIKI w Żaku (tak, przyznajemy się bez bicia – Pablopavo pod każdą postacią występuje w Żaku, kiedy tylko się da!): „Rok temu z niewielkim okładem, podczas poprzedniej wizyty Pablopavo i Ludzików w Klubie Żak (zespół promował wówczas swoją czwartą płytę „Ladinola”), napisałem, że Paweł Sołtys to jeden z najinteligentniejszych muzyków na naszej scenie, mając na myśli nie tylko teksty śpiewanych przez niego utworów, ale także to, co mówi między nimi, a co nie jest tylko mniej lub bardziej wymuszonym wypełniaczem międzyutworowej przestrzeni, a po prostu fajnymi zajawkami i ciekawymi, zazwyczaj zabawnymi opowiadankami. Nawet jego słowa uznania, których nie szczędził trójmiejskiej publiczności, nie wyglądały na zwyczajowe podlizywanie się słuchaczom. A sposób w jaki Czesława Miłosza (którego wierszem pod tytułem „Piosenka” Pablopavo posłużył się na swojej najnowszej płycie) przedstawił jako imprezowicza w klubach San Francisco, był wręcz mistrzowski.

Po wczorajszym, w całości wyprzedanym, występie w Żaku, dodam do tego, że Sołtys i jego zespół to solidna firma. Firma nie wciskająca słuchaczom kitu, nie szukająca taniego poklasku, nie idąca na skróty. Firma rzetelna, ciężko pracująca, posiadająca swój znak jakości, trzymająca przez dekadę swego istnienia należycie wysoki poziom.” (całość w NOTATCE na facebook.com/KlubZak)

Gdzie

Sala Suwnicowa Klubu Żak

Kiedy

06.12.2019 | g. 20:00

Dziś

..

Małe szczęścia • Le bonheur des uns…

r. Daniel Cohen • Belgia, Francja • 2020 • 100'

..

Ema

r. Pablo Larraín • Chile • 2019 • 102'