ŁUKASZ JUŹKO QUARTET

24.11.2017

Łukasz Juźko – saksofon / Joanna Gajda – fortepian / Bartosz Świątek – kontrabas / Marcin Jahr – perkusja / Wydanie płyty „First Breath” zrealizowano dzięki Stypendium Kulturalnemu Miasta Gdańska

Zespół Łukasz Juźko Quartet powstał latem 2015 r. Liderem jest saksofonista i kompozytor, absolwent wydziału Jazzu i Muzyki Estradowej na Akademii Muzycznej w Gdańsku w klasie Macieja Sikały.

Zespół tworzą także: Joanna Gajda – pianistka, absolwentka klasy fortepianu Wojciecha Niedzieli na Akademii Muzycznej w Katowicach, Bartosz Świątek – kontrabasista oraz Marcin Jahr – perkusista, który karierę rozpoczął w Kwintecie Jana „Ptaszyna” Wróblewskiego. Współpracował m.in. z Joachimem Menclem, Piotrem Wojtasikiem, Mieczysławem Szcześniakiem, Jackiem Niedzielą, Piotrem Baronem, Zbigniewem Namysłowskim, Tomaszem Stańko, Januszem Muniakiem.

Koncert towarzyszący uroczystości wręczenia Nagród Miasta Gdańska dla Młodych Twórców w Dziedzinie Kultury

 

Gdzie

Sala Suwnicowa Klubu Żak

Kiedy

24.11.2017 | g. 20:00

Bilety

Zniżki i ulgowe
10 zł

Bez zniżek
15 zł

Zasady rezerwacji

Rezerwacje: kasa@klubzak.com.pl • Potwierdzone rezerwacje należy odebrać w ciągu 5 dni od dnia potwierdzenia rezerwacji • Nieopłacone rezerwacje są anulowane • Nie przyjmujemy rezerwacji na ostatnie 20 miejsc na dany koncert • Zakupione bilety nie podlegają zwrotom • Liczba biletów w danej puli limitowana. Ostatni dzień sprzedaży I puli: niedziela przed danym koncertem.Wszystkie ceny zawierają podatek VAT • Liczba miejsc siedzących na koncerty jest ograniczona, miejsca nie są numerowane, a w przypadku dużego zainteresowania danym koncertem wszystkie miejsca stojące (aktualne informacje na facebook.com/KlubZak) • Na koncertach obowiązuje zakaz rejestracji koncertów i fotografowania profesjonalnym sprzętem (nie dotyczy fotografów akredytowanych).

Ostatni dzień sprzedaży I puli: niedziela przed danym koncertem.
Kasa czynna od 15:00 do 21:00, w soboty i niedziele od 16:00, w soboty i niedziele z seansami dla dzieci kasa czynna 30 minut przed seansem.