Praca

18.08.2017

Pracownik w biurze obsługi widzów

KLUB ŻAK

80-266 Gdańsk, ul. Grunwaldzka 195/197

www.klubzak.com.pl

zatrudni pracownika w biurze obsługi widzów

Oferta skierowana jest do osób poszukujących stałego zatrudnienia (umowa o pracę – 0,75 etatu)

Zadania:

  • udzielanie informacji na temat bieżącej działalności Klubu
  • sprzedaż biletów i karnetów na wszystkie imprezy Klubu (internetowy system sprzedaży), prowadzenie odpowiednich rejestrów i ewidencji
  • prowadzenie biura obsługi widzów (w tym korespondencja)

Od kandydatów oczekujemy

  • ukończonych 23 lat
  • „otrzaskania” w muzyce (jazz i muzyka alternatywna w szczególności), teatrze i filmie (kino artystyczne, autorskie w szczególności)
  • dobrej znajomości języka angielskiego
  • umiejętności pracy w zespole
  • obsługi komputera (w szczególności Microsoft Excel) oraz kasy fiskalnej
  • wykształcenia minimum średniego (matura)
  • umiejętności szybkiego uczenia się
  • umiejętności radzenia sobie w sytuacjach stresujących i działania pod presją czasu
  • komunikatywności, zdolności analitycznego myślenia, samodzielności

Mile widziane: znajomość dodatkowego języka, doświadczenie (w tym praca w multiplexach, instytucjach kultury, teatrach)

Czas pracy i wynagrodzenie – praca na umowę o pracę:

  • praca na umowę o pracę w wymiarze 0,75 etatu
  • harmonogram zatrudnienia: pierwsza umowa na okres próbny (3-miesiące), druga umowa na czas określony (33 miesiące), trzecia umowa na czas nieokreślony
  • praca w godzinach 14.30 – 21.30; w soboty i niedziele oraz w sierpniu od g.15.30, średnio 30 godziny tygodniowo (przerwy w pracy: Święta Wielkanocne od Wielkiego Piątku, 4 tygodnie w lipcu, 1 listopada, Święta Bożego Narodzenia od Wigilii, Nowy Rok)
  • wynagrodzenie podstawowe brutto 2.250 zł (oraz inne składowe zgodnie z KP, ZFŚS)
  • miejsce pracy: kasa Klubu Żak
  • zatrudnienie: od 1 października 2017

Wymagania dotyczące CV: prosimy o szczegółowe podanie informacji potwierdzających doświadczenie pracy w obiektach kulturalnych, kinoplexach, itp. (miejsce, okres zatrudnienia, wykonywane obowiązki)

CV (ze zdjęciem) i krótki list prosimy przesyłać wyłącznie mailem wraz z podaniem nazwy stanowiska na adres: biuro@klubzak.com.pl.

Termin składania aplikacji mija 7 września 2017 r. (do godz.16.00).

Do 7 września 2017 roku nie odpowiadamy na pytania dotyczące niniejszej oferty.

Zastrzegamy sobie prawo kontaktowania się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).