Ekipa Klubu Żak

Klub Żak • 80 266 Gdańsk • ulica Grunwaldzka 195/197

Magdalena Renk-Grabowska

dyrektor klubu • kurator Festiwalu Jazz Jantar i sceny muzycznej • kurator kina
58 344 05 73
m.renk@klubzak.com.pl

Kawiarnia Żak

58 344 05 73 w. 152 (od godz.13)
kawiarnia@klubzak.com.pl

Biuro obsługi widza•Kasa

58 344 05 73 w. 117 (od godz.15)
kasa@klubzak.com.pl

 

Mirella Wąsiewicz

promocja, public relations
58 344 05 73 w. 112
pr@klubzak.com.pl

Jakub Knera

kurator sceny muzycznej, Dni Muzyki Nowej i Festiwalu Jazz Jantar
muzyka@klubzak.com.pl

 

Agnieszka Fortenbach

kurator Gdańskiego Festiwalu Tańca
gft@klubzak.com.pl

 

Maria Miotk

kurator Gdańskiego Festiwalu Tańca
58 344 05 73 w. 118
maria.miotk@klubzak.com.pl

Joanna Majchrzak

kurator PC Drama
58 344 05 73 w. 159
teatr@klubzak.com.pl

 

Agata Nowosielska

kurator Galerii Żak
galeria@klubzak.com.pl

Monika Małachowska

kurator sceny muzycznej
monika.malachowska@klubzak.com.pl

 

Jarek Kowal

kurator Festiwalu Jazz Jantar
jarek.kowal@klubzak.com.pl

 

Dni Muzyki Nowej


dnimuzykinowej@klubzak.com.pl

 

Paweł Biliński

kurator Kina Żak • edukacja filmowa
edukacja@klubzak.com.pl

Radek Firlej

szef ekipy technicznej  • imprezy dj-skie
664 024 349
radek.firlej@klubzak.com.pl

Anna Korzeniewska-Gigiel

marketing • umowy sponsorskie
58 344 05 73 w. 156
anna.korzeniewska@klubzak.com.pl

Elżbieta Grześkowiak

główna księgowa
58 344 05 73 w. 155
ksiegowosc@klubzak.com.pl

Beata Wiktorska

księgowość • kadry
58 344 05 73 w. 155
ksiegowosc2@klubzak.com.pl

Marta Maciejewska

sekretariat
58 344 05 73 w. 110
sekretariat@klubzak.com.pl 



Natasza Garczyńska-Zienowicz

kierownik administracji • zamówienia publiczne
58 344 05 73 w. 113
natasza.garczynska@klubzak.com.pl

Zdzisław Lach • Przemysław Zakrzewicz

kinooperatorzy
58 344 05 73 w. 153
kinooperatorzak@wp.pl